ZOZNAM ZNAČIEK NA NAŠOM E-SHOPE

 

Záruka na celý život.

Spoločnosť A. T. Cross Company je významným medzinárodným výrobcom prémiových a luxusných písacích potrieb a osobného príslušenstva. Od chvíle, kedy Richard Cross vyrobila v roku 1846 prvý produkt Cross, bola znovu objavená kategória písacích potrieb, ktorá kombinuje dizajnovú vynaliezavosť s remeselnou kvalitou šperkárov. Cross bol prvým americkým výrobcom kvalitných písacích potrieb, a to znamená, že vyrába ceruzky, ktoré ľudia chcú používať a záleží len na nich, ako a kde si užijú radosť.

 

Brána do sveta luxusného písania.

Vynikajúca kvalita písacích potrieb Sheaffer je založená na dlhodobých skúsenostiach vychádzajúcich z tradícií remesla, ale aj na neustálych inováciách. Spoločnosť bola založená roku 1912 Walterom A. Sheafferom vo FortMadison v štáte Iowa v USA. V priebehu viac ako 100 ročnej histórie priniesla značka Sheaffer na trh s písacími potrebami celý rad inovácií. Dnes je značka Sheaffer odrazom toho, kto ste - je to práve Váš podpis, ktorý mnohé vypovedá o Vašej osobnosti, ambíciách a image.

 

Prvotriedna japonská technológia.

Spoločnosť Pilot bola založená roku 1918 pánmi Ryosuke Namiki a Masao Wada. Pôvodne niesla spoločnosť meno The Namiki Manufacturing Company. V roku 1938 bola premenovaná na The Pilot Pen Co., Ltd., a svoje súčasné označenie Pilot Corporation nesie spoločnosť od roku 1989. Moderné meno odkazuje na desaťročia tvorivosti, inovácie a dizajnu, čo zabezpečilo značke Pilot pozíciu medzi svetovými lídrami v oblasti písacích potrieb.

 

Dokonale biely a hladký papier.

Značka Oxford bola založená pred viac ako sto rokmi, v roku 1910. Firma stabilne rástla a roku 1982 sa pripojila do skupiny Hamelin. Od tejto chvíle zažil Oxford silný a rýchly rast po celej Európe a na začiatku 21.storočia získal vedúce postavenie na trhu. Každý rok je v Európe vyrobených a predaných viac ako 50 miliónov zošitov, poznámkových blokov a záznamných kníh Oxford. 99% produktov je vyrábaných lokálne vo výrobných závodoch spoločnosti Hamelin po celej Európe.